To najlepšie z prírody
pomáha generáciám

O spoločnosti VIRDE SK


Spoločnosť VIRDE spol. s r.o. vznikla v r. 1996 v Českej republike ako obchodná, poradensko-konzultačná a servisná spoločnosť v oblasti farmácie s cieľom lepšie skoordinovať spoluprácu s jednotlivými článkami farmaceutického a obchodného reťazca. Dokonalá znalosť regiónov a kontakty s malo- i veľkoodberateľmi viedli k zriadeniu regionálnych zastúpení výrobných farmaceutických firiem a pokrytie republiky vlastnými obchodnými zástupcami.

Počiatkom roku 2007 prešla spoločnosť radou organizačných zmien, z nich najvýznamnejšou zmenou bolo zahájenie vlastnej výroby ošetrujúcej a zdravotnej kozmetiky. Vďaka vlastným, účinným a originálnym receptúram založeným iba na prírodnej báze je firma schopná pružne reagovať na dopyt trhu. Svoje výrobky dodávame v súčasnosti predovšetkým v gélovej, olejovej a emulznej forme. Okrem kozmetických výrobkov máme v portfóliu tiež výživové doplnky stravy, kde sme schopný ponúknuť radu zaujímavých bonusových výhod tak pre obchodné firmy, tak pre konečného zákazníka.

Spoločnosť VIRDE, okrem České republiky, pôsobí na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a na Ukrajině.
Spoločnosť VIRDE SLOVAKIA s. r. o. vznikla v r. 2004 a sídlo má v Batizovciach. Ponúka široký sortiment výživových doplnkov ako tablety, oleje, sirupy a gély. Spoločnosť má pokrytie vyškolenými obchodnými reprezentantmi na celom území Slovenska. Dodávame do všetkých lekárni a spolupracujeme so sieťovými lekárňami. Oslovujeme obchody so zdravou výživou a spolupracujeme s lekármi a lekárnikmi. Náš sortiment nájdete aj v niektorých kúpeľných mestách napr. Dudince, Lúčky, Piešťany atď.
Medzi najvýznamnejšie veľkoobchody patria spoločnosti Phoenix, Med-art, Unipharma a Pharmos.

 

Sortiment

Výživové doplnky

Prírodné výživové doplnky slúžia ako prevencia civilizačných ochorení a podporujú zdravší a spokojnejší život. V posledných troch desaťročiach preukázalo tisíce štúdii, že nutričné látky potrebné pre telo hrajú významne dôležitú úlohu v prevencii častých degeneratívnych ochorení, bežných v súčasnej modernej spoločnosti. Niektoré doplnky stravy, zvlášť tie s antioxidačnými účinkami, môžu pomôcť obmedziť poškodzovanie tkanív toxickými látkami. Z nedávno získaných dôkazov je zjavné, že určité lieky, nadmerné pitie alkoholu, fajčenie a trvalý stres môžu porušovať vstrebávanie niektorých kľúčových nutričných látok a aj kvalitná strava nedokáže takým stratám zabrániť. (Zdroj: abecedazdravi.cz)
Preto naša spoločnosť zaradila do svojho sortimentu predovšetkým také prípravky, ktorých účinnosť je preverená mnohoročnými skúsenosťami ľudového liečiteľstva a odbornými lekármi. Výrobky sa dodávajú v plastových alebo sklenených liekovkách – sirupy a v blistroch - tablety a sú určené pre perorálne použitie. Disponujú všetkými potrebnými schvaľovacími certifikátmi Ministerstva zdravotníctva.

 

Ošetrujúca kozmetika

Gélová kozmetika sa opiera o tradičné, časom preverené receptúry. Je preukázané, že gélová forma kozmetických prípravkou je lepšie vstrebávateľná a tým je dosiahnuté maximálne pôsobenie účinných látok. Kozmetické výrobky spoločnosti Virde sú úspešným spojením vedy a prírody.